01.08.2010

Letnie pachnidła bez dodatku alkoholu

Kiedy z nieba leje się żar odstaw na półkę perfumy i wody perfumowane. Dlaczego?

Preparaty te zawierają alkohol oraz inne substancje, którą mogą narazić Twoją skórę na trwałe plamy i przebarwienia. Z powodzeniem natomiast możesz sięgnąć po wszelkie mgiełki do ciała i wody toaletowe. Kosmetyki te zawierają lekkie nuty zapachowe współgrające z letnim sezonem, a co najważniejsze nie narażają na nieestetyczne zmiany skórne.

Rozpyl przed sobą chmurkę mgiełki, a następnie wejdź w nią. Zapach osiądzie na skórze. Czynność można powtarzać w ciągu dnia dla zmaksymalizowania efektu i podtrzymania zapachu. Można rozpylić ją również na ubraniu.

Do najpopularniejszych mgiełek zapachowych, oferujących szeroki wachlarz zapachów należą produkty z Avonu. Oto niektóre propozycje:

Planet Spa Wody Mineralne Islandii, ok. 34,90 zł za 150 ml.
Naturals. Pachnąca mgiełka do ciała śliwka i nektarynka, ok. 18 zł za 125 ml.
Bali Bliss. Przyciąga odświeżającą bryzą i egzotycznymi owocami, ok. 40 zł za 50 ml w promocji 20 zł.

A dla Niego?

I Panowie mogą zapachnieć letnimi nutami. Woda toaletowa Today Tomorrow Always firmy Avon specjalnie dla Niego z nutą limonki i domieszką liścia lukrecji. Istny orient!

Warto zwrócić uwagę również na produkt firmy Biotherm Eau Pure, co prawda to już wydatek wyższego rzędu, cena około 115 zł za 100 ml, ale polecany i zachwalany przez użytkowniczki. Nuty zapachowe kosmetyku to limonka, kiwi, rabarbar, grejpfrut, cytryna, zielona herbata, lotos, paczula, piżmo, mech dębowy.

Ja chyba już dałam się przekonać...

Tekst przygotowała dla Was
Patrycja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy i ciepłe słowa. Chętnie przyjmę także konstruktywną krytykę ;)
Nie na wszystkie Wasze komentarze odpowiadam, ale wszystkie zawsze skrupulatnie czytam.
Jeśli macie pytania, uwagi - piszcie!