01.08.2010

Całuśne usta

Małe, duże, wąskie, szerokie? Ważne, że miękkie i gładkie :) Ale jak? Chcesz mieć usta stworzone do całowania? Zastosuj nasze triki :)

  • 2-3 razy w tygodniu wykonuj masaż ust - możesz to zrobić rąbkiem czystego ręcznika lub szczoteczką do zębów. Wykonuj koliste ruchy przez około minutę. Dzięki temu usta nabiorą zdrowego koloru, lekko się powiększą a przy okazji usuniesz z nich martwy naskórek
  • 1-2 razy w tygodniu zrób ustom peeling - możesz do tego wykorzystać łyżeczkę cukru, odrobinę miodu i wazelinę. Wymieszaj dokładnie wszystkie składniki i wykonaj masaż wcierając delikatnie peeling w skórę ust. Możesz też zostawić mieszankę na ustach na kilka minut, ponieważ miód świetnie nawilża i wygładza. Postaraj się nie zlizywać kosmetyku ;) Resztki peelingu zetrzyj chusteczką lub zmyj letnią wodą.
  • Noś przy sobie zawsze balsam lub olejek do ust. Latem stosuj balsam z wysokim filtrem UV, ponieważ nawet twoje usta potrzebują ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Zimą stosuj raczej kosmetyki natłuszczające, które zatrzymają wilgoć. Nie oblizuj ust na wietrze i chłodzie! :)

Te kilka trików wystarczy by mężczyźni rwali się do całowania :) Więc szminki i błyszczyki w dłoń! Cmok! :*

Całuśne triki opisała dla Was
Ela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy i ciepłe słowa. Chętnie przyjmę także konstruktywną krytykę ;)
Nie na wszystkie Wasze komentarze odpowiadam, ale wszystkie zawsze skrupulatnie czytam.
Jeśli macie pytania, uwagi - piszcie!