O MNIEZ wykształcenia...
Ekonomistka na „papierku”, przysposobiona do pracy za biurkiem w 8-godzinnym systemie pracy. W praktyce nie akceptująca hierarchii, przesadnie ambitna, stale robiąca wszystko po swojemu, zawzięta freelancerka. 

Moje ideały...
Życie w harmonii z samym sobą, pewność siebie i ciągły optymizm jako droga do osiągnięcia sukcesu.

Moją misją na ziemi jest...
Udowodnić wszystkim, że zdolność realizacji własnych marzeń jest wprost proporcjonalna do wiary z jaką się w te marzenia wierzy i energii jaką wkłada się w ich realizację.

W życiu dążę do…
… ciągłego rozwoju, samorealizacji, odkrywania w sobie coraz to nowych pokładów twórczego działania, równowagi między spokojem ducha a pogonią za pieniędzmi i wyznaczania sobie kolejny celów, które konsekwentnie staram się realizować.

Uwielbiam...
Tworzyć biżuterię, dziergać swetry o różnych formach, wymyślać nowe pazurkowe wzory, przeglądać YouTube w poszukiwaniu nowych wizażowych inspiracji, czytać książki pełne grozy, oglądać dobre filmy, spać do późna, szperać po ulubionych lumpeksach, a znalezione ciuchy przerabiać, ozdabiać i ulepszać J

Nie cierpię...
Nudy, sytuacji bez wyjścia, zimy, gotowania. A u ludzi bezczelności, chamstwa, braku jakiejkolwiek kreatywności i "nicnieróbstwa". 

A tak naprawdę to jestem...
Zakochaną w kotach, przypalającą wodę na herbatę, niepoprawną romantyczką, podobno zdolną artystką…