31.03.2011

Co nam projektanci obuwia na sezon wiosna/lato zgotowali


No to się zaczęło! :) Ptaki ćwierkają, słońce grzeje, pierwsze listki zaczynają się na drzewach zielenić, nawet motyla można tu i ówdzie zobaczyć. Jednym słowem: WIOSNA :D

A że ciepło się robi i zrzucamy powoli ciężkie zimowe obuwie, to znak, że czas na zakupy :)

Na co przede wszystkim zwracać uwagę, by mieć się w czym pokazać, a jednocześnie nie nadszarpnąć zbytnio naszego budżetu?

Wybierając stonowane kolory, zwłaszcza beże, wydłużymy optycznie nogi, a przede wszystkim kolory te pasują praktycznie do wszystkiego.

Oczywiście wszelkie szaleństwa kolorystyczne też są wskazane, jednak jeśli zasobność naszego portfela jest ograniczona, pamiętajmy by barwa obuwia pasowała do większej ilości posiadanych przez nas ciuchów.

Nie musimy koniecznie dobierać torebki idealnie pasującej kolorem i odcieniem do naszego obuwia. Możemy sobie spokojnie pozwolić na odstępstwa, a wręcz zabawę z kolorami - a co! :)

NASZE PROPOZYCJE:

Źródło: www.ccc.eu

Źródło: www.deichmann.pl
Źródło: www.e-rylko.com
Źródło: www.deezee.pl

Jeśli chodzi o moje typy, to zakochałam się w skórzano-zamszowych beżowych szpilkach CCC, ciemnobrązowych czółenkach Ryłko (na zdjęciu na dole w środku) i czarnych koronkowych botkach firmy DeeZee... Tak, stanowczo te ostatnie są moim "must have" w tym sezonie :]

Artykuł przygotowała dla Was
Ela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy i ciepłe słowa. Chętnie przyjmę także konstruktywną krytykę ;)
Nie na wszystkie Wasze komentarze odpowiadam, ale wszystkie zawsze skrupulatnie czytam.
Jeśli macie pytania, uwagi - piszcie!